VODASERVIS s.r.o. - úprava pitné vody, tlakové nerezové filtry, provzdušňovací věže

Města a obce

Za  více než 15-ti letou existenci jsme úspěšně zrealizovali již několik stovek dobře fungujících úpraven pitné vody pro malé obce i větší města po celé České republice.

Průmysl a stavebnictví

Pro průmyslové podniky provádíme úpravu pitné i technologické vody. V rámci dodávek zajišťujeme vyhledání nových zdrojů vody, jejich realizaci a dodávku kompletních technologických celků sloužících k úpravě vody.

Potravinářství a zemědělství

Realizace pro potravinářské provozy mají jednu zásadní odlišnost, montáže i dodané zařízení se většinou dodávají v kompletním nerezovém provedení.

Bazény a aquaparky

Realizovali jsme již řadu úpraven a montáží potrubí v mnoha bazénech. Důležitým rozhodnutím našich zákazníků bylo, že požadovali kvalitní zařízení s vysokým výkonem a nízkými náklady na provoz a údržbu.

Malé provozy - hotely, restaurace

Realizace pro tyto provozy mají jednu zásadní odlišnost. Vždy se jedná o provozy s nárazovou vysokou spotřebou vody. Díky tomu je třeba uzpůsobit návrhy úpraven vody. V případě zájmu o naše služby a využití našich zkušeností nás kontaktujte, rádi Vám navrhneme řešení přesně pro Vás.

Rodinné domy a domácnosti

Voda z vrtů či studní bývá obvykle kyselá a měkká a obsahuje ve zvýšené míře železo, mangan či dusičnany. Technologii úpravy vody vám navrhneme dle rozboru vody a spotřeby (počtu členů rodiny), kapacity zdroje, výkonu čerpadla ve zdroji. Jsme schopni zajistit všechna nutná povolení pro vrtané studny a dokumentaci pro zřízení vrtu.

Vyrábíme nerezová zařízení na úpravu vody / Výroba nerezových tlakových filtrů Navrhujeme a dodáváme technolgické celky úpraven pitné, průmyslové, kotelní a bazénové vody Provádíme montáže vystrojení úpraven a vodojemů v nerezi i plastu Provádíme kvalifikované hydrogeologické práce Nabízíme projekční práce v oboru vodohospodářských staveb

Aktuality