Rodinné domy a domácnosti - VODASERVIS s.r.o.

Rodinné domy a domácnosti

Zvětšit


Uvažujete o vlastním zdroji vody nebo potřebujete upravit vodu z vlastní studně? Obraťte se na nás, navrhneme Vám řešení úpravy vody.

Pro návrh technologie úpravy vody od zájemců potřebujeme  rozbor vody, kapacitu zdroje vody, požadovanou denní spotřebu upravené vody  (dle počtu členů rodiny, speciální užití – bazén, zavlažování apod.). 

Pro rodinné domy, rekreační objekty zajistíme osazení vrtu čerpadlem, tlakovou nádobou s akumulací vody pro vyrovnání odběrových špiček, technologii úpravy vody.

Pro domácnosti dále dodáváme:

 

Pro zpracování nabídky si stáhněte tento dotazník, vyplňte a zašlete nám jej na obchod@vodaservis.cz


Úpravna vody v rodinném domku

Typická úpravna vody v pro rodinný domek zahrnuje odstranění železa a manganu pomocí tlakového filtru TVK P se speciální odmanganovací hmotou MTM, s následným hygienickým zabezpečením chlorací. Kapacita úpravny je 500l/hod. Naši montéři dokážou poskládat jednotlivá zařízení úpravny tak, aby zabíraly co nejméně místa. Je to vidět i na obrázku.

Poskytujeme kompletní pozáruční servis a dodávky potřebných chemikálií.
Veškeré zařízení, náplně filtru, trubní rozvody jsou vyrobeny z materiálů s atestem pro styk s pitnou vodou.  Na zařízení úpravy vody lze uplatnit sníženou sazbu DPH.