Nacházíte se: Výroba / Tlakové filtry

Tlakové filtry

Zvětšit

Hledáte filtrační technologie pro úpravu pitné, technologické či bazénové vody? Český výrobce filtračního zařízení, společnost VODASERVIS s.r.o., nabízí celonerezová a plastová filtrační zařízení na míru i ve standardizovaných rozměrech. Seznamte se s nabídkou naší filtrační technologie.

  • Česká výroba filtrů na míru.
  • Rychlé dodací lhůty.
KONTAKTUJTE NÁS
 
 

Profesionální plastové a nerezové filtry na vodu

Specializací společnosti VODASERVIS s.r.o. je vlastní výroba zařízení na úpravu vody. Na trhu působíme již 16 let. Za tu dobu neustále zdokonalujeme vývoj filtračních technologií. Náš výrobní sortiment zahrnuje celonerezové i plastové filtry a provzdušňovače. Nabízíme tlakové nerezové filtry rukávové (RF), svíčkové (SF) a náplňové (TVK). Jednotlivé velkoobjemové filtry se liší provedením, velikostí a vnitřní náplní.

Nabízíme tlakové nerezové filtry:

  • rukávové (RF)
  • svíčkové (SF)
  • náplňové (TVK)

Využijte prodej profesionálních filtrů na úpravu vody. Prohlédněte si nabídku filtrů od společnosti VODASERVIS s.r.o. Žďár nad Sázavou. Dále provádíme profesionální realizace potrubí a hydrologické průzkumy vrtů.

Náplňové filtry výrobní řady TVK

Nabízíme nerezové filtry nejrůznějších velikostí, které lze optimálně přizpůsobit požadovanému filtračnímu výkonu. V naší nabídce dále naleznete filtry s automatickým provozem i s manuální obsluhou a filtry rozdělené podle filtrační náplně.

Úprava vody spočívá ve filtraci přes jednotlivé filtrační materiály a vyměnitelné sorpční hmoty.

Pojistné filtry

Výrobní program společnosti VODASERVIS s.r.o. Žďár nad Sázavou obsahuje i menší nerezové filtry pro zachycení jemných mechanických nečistot - výrobní řada RF a SF. Tyto filtry se používají jako sekundární pojistné a ochranné prvky filtrační technologie.

Výroba nerezových filtrů na míru

Jestliže si nevyberete ze standardních rozměrů, rádi vyrobíme nerezové filtry na míru a filtry přizpůsobíme přesně vaší technologii. Naši předností jsou rychlé dodací lhůty a více než 16leté působení na trhu.

Napište nám e-mail a získejte profesionální nerezové filtry pro úpravu vody.