Úprava pitné vody

úprava pitné vody Vodaservis

Naše společnost se zaměřuje zejména na úpravu pitné vody z podzemních i povrchových zdrojů.  Zákazníkům nabízíme osvědčené technologie na úpravu pitné vody společně s instalací, zárukami za kvalitu i následným servisem.

Podzemní vody oproti povrchovým vodám obvykle neobsahují vysoké organické znečištění. Naopak se v nich často vyskytuje zvýšený obsah železa a manganu a vyšší obsah minerálních sloučenin, v oblastech zemědělské činnosti je pak častý výskyt dusičnanů, pesticidních látek a jejich metabolitů. Dále se v podzemní vodě mohou vyskytovat těžké kovy a radioaktivní látky (radon, uran).

S většinou těchto nežádoucích látek z pohledu požadavků na pitnou vodu si dokáží poradit tradiční technologie na úpravu pitné vody jako je filtrace, provzdušnění, sorpce na speciálních filtračních hmotách nebo využití iontoměničových filtračních hmot.

Součástí našich služeb jsou hydrogeologické průzkumy studní, odborné poradenství s výběrem vhodné technologie pro úpravu pitné vody a záruční i pozáruční servis filtračních technologií. 

Pro návrh na konkrétní úpravu vaší surové vody na pitnou se na nás obraťte, zpracujeme technologický návrh přímo pro vaše potřeby.

  • Cenově výhodná řešení.
  • Osvědčené technologie.
KONTAKTUJTE NÁS
 
 

Nabízíme technologická řešení pro odstranění:

 

V případě zájmu prosíme o zaslání vyplněného dotazníku na obchod@vodaservis.cz.