Nacházíte se: Aktuality

Aktuality

Starší články: <<  1 2 3 4 5 6 7 8  >>
Zvětšit
28. 3. 2022

Úpravna vody v obci Doubravice – Nahošín

Doplnění technologické linky na úpravu vody (výkon 3 l/s) o tlakový filtr pro odstranění pesticidů a dále o filtraci na ionexovém sorpčním nerezovém filtru pro odstranění uranu, včetně vystrojení posilujícího vrtu a elektroinstalace.

Zvětšit
21. 12. 2021

Úpravna vody pro obec Zlatá

Realizace nové technologie o výkonu 2,6 l/s na odstranění vyšších hodnot manganu a železa z vody ze tří vrtů, dechlorace pomocí membránové technologie, provzdušnění, vč. stavebních úprav, chemického hospodářství, elektro, MaR a vizualizace.

Zvětšit
31. 10. 2021

Úpravna vody pro obec Čížov

Realizace nové technologie o výkonu 1,25 l/s na odkyselení, odstranění vyšších hodnot manganu a pesticidních látek z vody ze stávajících jímacích zdrojů a nového vrtu, včetně provzdušnění pro vytěsnění radonu, chemického hospodářství, elektro, MaR a vizualizace.

Zvětšit
30. 8. 2021

Odpočívka D1, Studený

Zajištění čerpání vody z vrtu a dodání technologie úpravy vody. 

Klikněte na článek

Zvětšit
14. 6. 2021

Úpravna vody pro obec Bohuňovice

Realizace technologie na odstranění vysokých hodnot železa a manganu o výkonu 7 l/s, výměna
strojních agregátů, provzdušnění, zajištění chemického hospodářství, elektroinstalace a MaR.

Zvětšit
30. 3. 2021

Úpravna vody pro obec Zaječov

Vybudování nového objektu úpravny povrchové vody a rekonstrukce dvou vodojemů v oblasti CHKO Brdy. Instalace membránové technologie - nanofiltrace, odkyselování filtrátu a hygienické zabezpečení vody. Realizace elektroinstalace, MaR, komplexních přenosů a moderního systému vizualizace. Klikněte na video

26. 2. 2021

Úpravna vody pro farmu DZV NOVA Bystřice

Realizace nové technologie na odstranění vysokých hodnot manganu z mísené vody ze studen a vrtů farmy, včetně provzdušnění, kompletního chemického a kalového hospodářství, elektro, MaR a vizualizace.

Zvětšit
27. 10. 2020

Úprava vody pro penzion

Realizace technologie na odstranění železa, manganu, radonu, zákalu  a úprava pH včetně napojení záložního vrtu.

20. 7. 2020

Rozšíření zásobování pitnou vodou obce Doubravčice

Realizace několikastupňové technologie o výkonu 0,7l/s  včetně automatizace na odstranění radonu, uranu, dusičnanů, železa a manganu pro obec Doubravčice

13. 6. 2020

Odstranění uranu z vody

Pro zásobování vodovodu Želetice - Horní Dunajovice s roční spotřebou 70 tis. m3  jsme realizovali technologii na odstranění uranu ze zdrojů podzemní vody s obsahem uranu až 30 µg/l.

Starší články: <<  1 2 3 4 5 6 7 8  >>